İş Ortağımız Olun

Laboratoires Bailleul ile partner olarak, geliştirme ve ticarileştirme ekipleri arasında çevikliğe ve benzer bakış açısına sahip olan küresel bir ilaç şirketine erişim kazanacaksınız.LOGO-BAILLEUL.png

space

space

space

space

"Uzmanlığınızı ve bilgi birikiminizi, hastalarımız için daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamak amacıyla sağlam çözümlere dönüştürmek için cesur adımlar atmaya hazırız."

Laboratoires Bailleul, dünya çapında hem yerel hem de önde gelen çok uluslu şirketlerle zengin bir iş ortaklığı geçmişine sahiptir.

Ortak küresel kalkınma vizyonumuz için partnerlerimizle birlikte çalışıyoruz.

become-partners.png

ORTAKLIK YAKLAŞIMIMIZ

Gelişmekte olan veya köklü şirketlerin yanı sıra farmasötik geliştirme ve ilaç keşif ortaklarıyla esnek ve uzun vadeli ortaklıklar kuruyoruz.

Bir aile şirketi olarak taahhütlerimizde ve yatırımlarımızda yakınlık ve istikrar için çabalıyoruz.

Dünya genelinde stratejik bölgelerde bulunmamız nedeniyle uluslararası düzeyde çevik olma kapasitesine de sahibiz.

Amacımız, hastalarımıza 360 derecelik bir yaklaşımla eksiksiz tedaviler sunan ve yaşam kalitelerini artıran çözümler sunmaktır.

partnership-approachFR.png

ORTAKLIK ODAĞIMIZ

partner-focusUK.png

Geliştirilen ve pazarlanan ürünlerin final aşamaları

Reçeteli ilaçlar, OTC gıda takviyeleri, tıbbi cihazlar

Lisanslama veya geliştirme fırsatınız temel odak alanlarımızın dışındaysa veya aklınıza takılan konular için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İş Geliştirme Ekibimiz, varlığın mevcut veya gelecekteki ürün portföyümüz için ümit verici olup olmayacağını araştırmak ve değerlendirmek üzere sizinle iletişime geçecektir.

NEDEN LABORATOIRES BAILLEUL?

OUR FEATURED DEALS

space

space

space

space

"Laboratoires Bailleul is committed to investing in targeted & dedicated solutions to deliver impactful therapies for our patients."

Yılda ortalama 3 etkili proje başarısıyla zengin bir iş geliştirme geçmişimiz mevcuttur.

2017 yılındaki son büyük yatırımımız Dermatoloji alanındaki konumumuzu güçlendirmemizi sağladı. Atopik dermatit, sedef hastalığı ve mikoz tedavisindeki portföyümüzü ve temel uzmanlığımızı güçlendirmek amacıyla Dermatoloji alanında uzmanlaşmış global bir ilaç sektörü oyuncusu olan Galderma ile işbirliği sağladık.

35'ten fazla ülkeyi kapsayan Efficort®, Suniderma®, Ionil T®, Tineafin®, Imacort®, Imazol®, Imaduo®, Flucazol®, Itrazol®, Valaciclovir Therica ile ürün portföyümüze 100'den fazla pazarlama izni entegre edilmiştir.

İŞBİRLİĞİ FELSEFEMİZ

Başarılı işbirliklerinin, ortak hedeflerin geliştirilmesine neden olan açık ve şeffaf bir süreçle başladığına inanıyoruz.

Her işbirliği fırsatını benzersiz olarak görüyoruz bu nedenle işbirliği sürecimiz Laboratoires Bailleul ile ortaklıkta aradığınız kriterlere göre özelleştirilmiştir.

partnership-philosophy.png

YENİ FIRSATLARI DEĞERLENDİRME VE ARAŞTIRMA

Ortaklık sürecimize, işin potansiyeli ve uzmanlığınızla ilgili temel hususların uyumunu kontrol ederek başlıyoruz.

İşbirliği içerisindeki hedeflerimizin uyumlu olup olmadığını değerlendiriyoruz.

İşbirliği hedeflerini ve her iki paydaşın getireceği değerleri daha iyi değerlendirebilmek için görüşmemiz gizlilik anlaşması kapsamında gerçekleştirilir.

Entegre uzman ekibimiz, gizli verileri ve potansiyel fırsatları değerlendirmek için sizinle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

İş Geliştirme Ekibimiz, karşılıklı yarar sağlayan bir ortaklık yapısı için sizinle tam anlamıyla ilgilenecektir.

Rakamlarla Bailleul

250

Tıbbi Ürünler pazarlama izni (dünya çapında)

x

56

Ülke ve 16 İştirak

x

%100

Aile işletmesi