Apaisac

Hassas Ciltler için Dermatolojik Uzmanlık

Hassas Ciltler için Dermatolojik Uzmanlık

Apaisac markamız 5 üründen oluşmaktadır: Bu ürünler kızarık karşıtı, arındırıcı, yoğun nemlendirici, parlamayı önleyici ve onarıcı özelliklere sahiptir.

Fransa'da üretilen ve eczanelerde satılan Apaisac bakım ürünleri, en hassas ciltlerin ihtiyaçlarını desteklemek üzere tasarlanmıştır.

İHTİYAÇLARINIZI KARŞILAYACAK 5 ÜRÜN

Aktif filtreler

HASSAS CİLTLERİ ANLAMAK

Hassas cilt rahatsız edicidir ve genellikle bakımı zordur. Günlük strese bile aşırı tepki verir: gerginleşir, karıncalanır veya kızarır.

Bazı kişilerin ciltleri doğası gereği hassastır ve hayatları boyunca da öyle kalır. Bununla birlikte, bu cilt tipi yaşla birlikte, özellikle de kadınlarda menopozdan sonra daha az tepki verme eğilimindedir. Diğer bireylerde ise ciltte yalnızca belirli dönemlerde hassasiyet olur, örneğin kışın: Soğuk artı iç mekan ısıtmasından gelen kuru hava, ciltte reaksiyonlara neden olabilir.

Uygun cilt bakımı ve iyi alışkanlıkların birleşimi cilt reaksiyonlarını sınırlayabilir:
-Cilt reaksiyonlarınızı tetikleyen faktörleri tanımlamayı ve mümkün olduğunca bunlardan kaçınmayı öğrenin.
-Sert etkilerine karşı yüzünüzü direkt olarak sabunla yıkamaktan kaçının. Yine hassas ciltler için fazla irite edici etkilerinden dolayı olduğundan dolayı eksfoliyantlardan ve peelinglerden kaçının.
-Yalnızca hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiş cilt bakım ürünlerini ve makyaj malzemelerini, yani hipoalerjenik olan ve koku veya koruyucu madde içermeyen ürünleri kullanın.

Bu önlemlere rağmen cildiniz hala reaksiyon gösteriyorsa bir cilt uzmanına başvurun.