NAŠE OBLASTI ODBORNOSTI:1. DERMATOLOGIE: PÉČE O POKOŽKU, VLASY A NEHTY

Společnost Laboratoires Bailleul, která se od založení společnosti specializuje na dermatologii, v současné době nabízí širokou škálu léků, dermokosmetických výrobků a potravinových doplňků nesoucích značku Biorga Dermatologie. Tyto produkty mohou poskytnout účinné řešení mnoha významných problémů v dermatologii.

CZ_Banner Biorga_1208x538px.jpg

2. ŽENSKÉ LÉKAŘSTVÍ: ZDRAVÍ ŽEN

Díky svým zkušenostem v dermatologii a rodinném lékařství v současné době nabízí společnost Laboratoires Bailleul Femilyan - řadu řešení vytvořených speciálně pro ženy každého věku, aby jim každý den přinášely vnitřní pohodu.

Společnost Laboratoires Bailleul má řešení (testovaná pod dermatologickou kontrolou a gynekologickým dohledem) umožňující zvládnout každou etapu života ženy (zejména s ohledem na hormonální změny).

3. RODINNÁ MEDICÍNA: ZDRAVÍ SPOTŘEBITELŮ

Společnost Laboratoires Bailleul nabízí již 25 let řešení prostřednictvím řady rodinné medicíny Therica. Zahrnuje produkty určené k boji s každodenními obtížemi:

NAŠE MISE

Společnost Laboratoires Bailleul po celou dobu své historie neúnavně pracovala na identifikaci a zaměření cílených řešení v dermatologii a ženském lékařství pro celou rodinu.

Zlepšení kvality života našich pacientů je jádrem našeho snažení v společnosti Laboratoires Bailleul.

Po podrobnějším studiu přirozených životních cyklů pokožky a vlasů integrovala společnost Laboratoires Bailleul tuto myšlenku cyklu do své vize péče o pacienta. Nabízí řešení přizpůsobená 4 klíčovým fázím uvedeným níže:

Ve spolupráci se zdravotnickými pracovníky se společnost Laboratoires Bailleul také podílela na významných pokrocích v dermatologii, jakými jsou objev vlivu cigaretového kouře na vypadávání vlasů a demonstrace preventivního účinku cystinu spojeného s vitaminem B6 nebo vývoj indikace pro léčbu růžovky doxycyklinem.

Dermokosmetické produkty společnosti Laboratoires Bailleul jsou formulovány v přesném souladu s přísnou formulační chartou, která zaručuje toleranci, účinnost a optimální požitek.

Před uvedením na trh je jejich účinnost a tolerance důkladně hodnocena mnoha různými testy i klinickými studiemi. Tyto postupy jsou prováděny pod dermatologickou a/nebo oftalmologickou kontrolou nezávislými společnostmi: testy bezpečnosti, testy snadné aplikace, testy účinnosti, gynekologické testy.

CZ_IMAGEM 3_392x505px.jpg

Bailleul v číslech

250

Registrace léčivých přípravků (celosvětově).

x

56

Země a 16 dceřiných společností

x

100%

Rodinná firma.