APAISAC

Dermatokosmetická řada pro citlivou pleť

Pro rovnováhu a pohodlí citlivé pleti

Značka Apaisac se skládá ze 3 produktových řad: pleť náchylná k zarudnutí, smíšená a mastná pleť a suchá a oslabená pleť. Přípravky značky Apaisac jsou vyrobeny ve Francii, jsou v prodeji v lékárnách a byly vyvinuty pro potřeby velmi citlivé pokožky.

5 ŘEŠENÍ, KTERÁ SPLNÍ VAŠE POTŘEBY

Aktivní filtry

CITLIVÁ PLEŤ

Citlivou pleť provází nepříjemné pocity pnutí, svědění, pálení a život s ní je často obtížný.

Někteří lidé mají přirozeně citlivou pleť, která zůstává citlivou po celý život. Tento typ pokožky má však tendenci s přibývajícím věkem méně reagovat, zejména po menopauze. U jiných pokožka vykazuje citlivost pouze v určitém období, například v zimě. Chlad a suchý vzduch z vytápění mohou způsobit reakce, ty však přirozeně slábnou, když se vrátí teplejší počasí.

Pokožka, která je senzitivní a snadno se podráždí, vyžaduje zvláštní každodenní péči. Kožní reakci je možné zmírnit vhodnou péčí a správnými návyky:
- Naučte se rozpoznávat faktory, které spouští kožní reakci, a vyhněte se jim, pokud je to možné.
- Nikdy se nemyjte mýdlem, protože není šetrné. Nepoužívejte exfolianty a peelingy, protože jsou pro citlivou pleť příliš agresivní.
- Používejte pouze produkty péče o pleť a make-up speciálně vytvořené pro citlivou pleť, tj. přípravky, které jsou hypoalergenní a neobsahují parfemaci ani konzervační látky.

Pokud vaše pokožka bude reagovat přecitlivěle i při dodržování těchto opatření, poraďte se s dermatologem.