Uzavření partnerství

Uzavření partnerství

Partnerstvím se společností Laboratoires Bailleul získáte přístup k farmaceutické společnosti působící po celém světě, která sdílí společnou vizi a je proslavena flexibilitou a blízkostí jejích týmů, a to jak z hlediska vývoje, tak marketingu.LOGO-BAILLEUL.png

space

space

space

space

"Jsme připraveni podniknout odvážné kroky k převedení vašich odborných znalostí a know-how do efektivních řešení, která zajistí lepší kvalitu života našich pacientů."

Společnost Laboratoires Bailleul má bohatou historii obchodních partnerství s místními společnostmi i s vlivnými nadnárodními společnostmi po celém světě.

Spolupracujeme s našimi partnery na definování společné vize globálního rozvoje.

become-partners.png

NAŠE PŘÍSTUPY K PARTNERSTVÍ

Budujeme flexibilní a dlouhodobá partnerství, pro která uzavíráme dohody s nově vznikajícími a zavedenými společnostmi, jakož i s partnery v oblasti farmaceutického vývoje a výzkumu léků.

Jsme rodinný podnik, a proto garantujeme stabilitu v našich závazcích i v našich investicích.

Také jsme schopni být proaktivní na mezinárodní úrovni, protože působíme ve strategických regionech po celém světě.

Naším cílem je podporovat řešení schopná nabídnout našim pacientům komplexní terapie prostřednictvím 360stupňového přístupu, který jim umožní zlepšit kvalitu jejich života.

Součástmi našeho přístupu jsou:

CZ_IMAGEM 4_1208x538px.jpg

NÁŠ PILÍŘ V PARTNERSTVÍ

CZ_DERMA_GYNEC_1208x538px.jpg

Konečné fáze vývoje a uvádění produktů na trh

Léky na předpis, volně prodejné léky, zdravotnické prostředky

Pokud je vaše příležitost k licencování nebo rozvoji mimo naše hlavní oblasti působnosti, nebo máte-li jakékoli pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat.

Náš tým pro rozvoj podnikání prozkoumá vaši dokumentaci a vyhodnotí vaši příležitost, aby určil, zda má slibný potenciál k doplnění našeho současného nebo budoucího portfolia.

PROČ SI VYBRAT SPOLEČNOST LABORATOIRES BAILLEUL?

CZ_QUADRO LAB BAILLEUL_1208x538px.jpg

NAŠE HLAVNÍ NABÍDKA

space

space

space

space

"Společnost Laboratoires Bailleul se zavázala investovat do cílených a konkrétních řešení, která našim pacientům nabídnou účinné terapie."

Historie vývoje naší obchodní činnosti je obzvláště bohatá s průměrem 3 velkých projektů za rok.

Poslední významná investice v roce 2017 posílila naši pozici v oblasti dermatologie. Koupili jsme aktiva od společnosti Galderma, farmaceutického hráče se specializací na dermatologii a klíčového hráče na globálním trhu, s cílem posílit naše portfolio a naši základní odborné znalosti v léčbě atopické dermatitidy, psoriázy a mykóz. Do našeho produktového portfolia bylo začleněno více než 100 rozhodnutí o registraci k produktům Efficort®, Suniderma®, Ionil T®, Tineafin®, Imacort®, Imazol®, Imaduo®, Flucazol®, Itrazol®, Valaciclovir Therica, platných ve více než 35 zemích.

NAŠE FILOZOFIE PARTNERSTVÍ

Naším cílem je navázat s vámi vztah prostřednictvím našeho procesu partnerství.

Úspěšná partnerství začínají jasným a transparentním procesem, který nakonec vede k rozvoji společných cílů. Každá příležitost k partnerství je pro nás jedinečná. Náš proces partnerství se přizpůsobuje vašim silným stránkám a tomu, co hledáte ve spolupráci se společností Laboratoires Bailleul. Naším cílem je vybudování vztahu s vámi prostřednictvím našeho procesu partnerství.

partnership-philosophy.png

Víme, jak být důslední při hodnocení a objevování nových příležitostí.

Náš proces partnerství začíná kontrolou sladění základních aspektů týkajících se potenciálu vaší společnosti a vašich odborných znalostí.

Posuzujeme, do jaké míry jsou naše vzájemné cíle v souladu s navrhovaným partnerstvím.

Naše diskuse bude podléhat dohodě o zachování důvěrnosti, abychom lépe porozuměli cílům partnerství a hodnotě, kterou mohou obě zúčastněné strany přinést.

Náš integrovaný tým odborníků s vámi bude úzce spolupracovat na posouzení důvěrných údajů a potenciálu spojeného s příležitostí.

Náš tým pro rozvoj podnikání se s vámi bude plně podílet na zkoumání vzájemně výhodné struktury partnerství.

KONTAKTUJTE NÁS

Chcete-li se stát partnerem, klikněte na níže uvedený odkaz a vyplňte kontaktní formulář po stisknutí pole „Rozvoj podnikání“.

Kontaktujte nás

LABORATOIRES Bailleul v číslech

250

celosvětově zaregistrovaných léčivých přípravků

x

56

zemí a 16 dceřiných společností

x

100%

rodinná firma