Naše odborné znalosti v dermatologii

Odborné znalosti společnosti Laboratoires Bailleul jsou etablovány zejména v oboru dermatologie v úzké spolupráci s dermatology. Je odborníkem na většinu patologických stavů kůže (akné, růžovka, dermatózy, mykózy) a nabízí široké spektrum přípravků k jejich řešení.

expertise-peau-TB4-01.png

Kompletní řada přípravků pro každou fázi závažnosti daného onemocnění a pro optimální léčbu. Portfolio nabízí registrované léčivé preparáty na předpis, volně prodejné léčivé přípravky a dermokosmetické přípravky. Pokrývá tak nejen léčbu, ale podpůrnou péči o pleť.

expertise-peau-TB4-02.png

Vezměme si například akné. Jedná se o postupně se vyvíjející zdravotní problém, který se v každodenním životě stává estetickým problémem což je velmi omezující. Naše portfolio léčivých přípravků na akné umožňuje léčit každou fázi akné a účinně na ni reagovat. A protože je pravděpodobné, že tyto léčivé přípravky způsobí suchost pokožky, nabízíme řadu hydratačních dermokosmetických produktů, které zajistí hydrataci a zdraví pokožky našich pacientů.

expertise-peau-TB4-03.png

Víme, jak důležitá je kvalita života a jak je uklidňující získat komplexní a účinnou léčbu, a proto máme v našem portfoliu přípravky na všechny kožní problémy, abychom mohli poskytovat komplexní péči.

expertise-peau-TB4-04.png

Bailleul v číslech

250

Registrace léčivých přípravků (celosvětově).

x

56

Země a 16 dceřiných společností

x

100%

Rodinná firma.