Cystiphane Síla a vitalita

… aby vaše vlasy měly “tuhý kořínek”

Správná výživa pro Vaše vlasy

Objevte produktovou řadu obsahující doplněk stravy a dermatokosmetické přípravky CYSTIPHANE pro sílu a vitalitu Vašich vlasů.

CYSTIPHANE je tradiční řada společnosti Laboratoires Bailleul. Doplněk stravy CYSTIPHANE fort má nejvyšší koncentrací cystinu na trhu. Jedná se o aminokyselinu zásadně důležitou pro syntézu vlasového keratinu.

Dermokosmetické přípravky řady CYSTIPHANE šampon PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ a CYSTIPHANE vlasová voda PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ prokázaly svou klinickou účinnost jak při občasném, tak i chronickém vypadávání vlasů u mužů a u žen.

Seznamte se s postupem, který vyživuje Vaše vlasy a dodává jim sílu a vitalitu podle Vaší individuální potřeby.

3 ŘEŠENÍ, KTERÁ SPLNÍ VAŠE POTŘEBY

Aktivní filtry

RŮZNÉ PŘÍČINY ZTRÁTY VLASŮ

Vypadávání vlasů je pro vlasový cyklus běžným jevem.

Přesto je ztráta vlasů považovaná za problém, pokud denně vypadne více než sto vlasů. Ztráta vlasů postihuje zpravidla častěji muže než ženy, může k ní dojít najednou nebo postupně a její příčinou mohou být různé faktory. Důležité je tyto faktory rozpoznat, aby mohla být stanovená vhodná léčba.

Z dlouhodobého hlediska ztráta vlasů vede k řídnutí nebo k úplnému vypadání vlasů, což s sebou může přinášet estetickou újmu a může mít i negativní dopad na psychiku člověka. Proto je důležité se tomuto fenomenu věnovat účinně a včas.