LABORATOIRES BAILLEUL: PRIEKOPNÍK VO VÝVOJI CYSTÍNU NA VLASY

LABORATOIRES BAILLEUL: PRIEKOPNÍK VO VÝVOJI CYSTÍNU NA VLASY

Spoločnosť Laboratoires Bailleul je už viac než 70 rokov priekopníkom v oblasti liečby vypadávania vlasov v dôsledku priekopníckeho objavu vlastností cystínu a jeho využitia v dermatológii, ktorý urobili Jean Bailleul a Alphonse Bigou.

L-cystín je sírna aminokyselina, ktorá predstavuje stabilnú oxidovanú formu cysteínu; je základnou zložkou keratínu a hrá kľúčovú rolu pri raste vlasov.

Úspech tohto ohromujúceho objavu viedol Jeana Bailleula a Alphonsa Bigoua k založeniu spoločnosti Laboratoires Bailleul v roku 1949, ktorá sa zamerala na svoj historický produkt: Cystine Bailleul.

Odvtedy spoločnosť Laboratoires Bailleul pokračovala vo vedeckom výskume v rôznych terapeutických oblastiach, ako je akné, alopécia a psoriáza, a zisťovala, ako môže byť cystín prospešný pri liečbe týchto stavov.

V polovici 70. rokov vyvinula spoločnosť ďalší hit: Cystine B6 Bailleul, nový a inovatívny prípravok doplnený vitamínom B6, ktorý umožňuje zabudovanie cystínu do vlasového folikulu. Laboratoires Bailleul diverzifikovala svoje odborné znalosti a uviedla na trh špecializovanú kozmetiku, ktorá zabraňuje špecifickým stavom spojeným s rastom vlasov alebo podporuje ich liečbu.

img-14-.pngRAD CYSTIPHANE PROTI VYPADÁVANIU VLASOV OD LABORATOIRES BIORGA

Neustále úsilie o výskum viedlo v roku 2013 k uvedeniu Cystiphane, nového zloženia cystínu a vitamínu B6 obohateného o zinok a arginín, ktoré umožňuje zabudovanie cystínu do vlasového folikulu.Rad produktov Cystiphane proti vypadávaniu vlasov od Laboratoires Bailleul obsahuje kompletné a jednoduché režimové opatrenia na podporu rastu vlasov.

• Výživový doplnok s najvyššou dávkou cystínu* posilňuje vlasy priamo pri korienkoch. * V dennej dávke – 4 tablety

• Šampón vlasy spevňuje.

• Vlasová voda stimuluje rast vlasov.Prečítajte si viac a zistite profil účinnosti a jedinečné zloženie radu Cystiphane proti vypadávaniu vlasov od Laboratoires Bailleul.

Laboratoires Bailleul: Váš život, naša priorita

Bailleul v číslach

250

celosvetovo zaregistrovaných liečivých prípravkov

x

56

krajín a 16 dcérskych spoločností

x

100%

rodinná firma